Welcome to neverland designs - a website where you can find some mainstream stuff hipsters hate . Feel free to browse around (;

- Nat .


05.03.2014

• 365 project – February . Koniec projektu + karnawał .

SONY DSC Cześć :) Jak żyjecie ? Dopiero co były Święta i Sylwester, a już mamy 5 marca ! Nie wierzę w to . Ale dobrze, bo tutaj już wiosna na całego, dzisiaj jest chyba z 15 stopni, słoneczko świeci, ptaki śpiewają, drzewa kwitną . Nic tylko się cieszyć (: Pod more daje Wam ostatnie już zdjęcia miesiąca . Tak jak sobie założyłam rok temu, mój “projekt” zdjęciowy miał trwać 365 dni i tak też trwał (: Dlatego dzisiaj ostatnia porcja zdjęć z lutego, a następnym razem jakoś to może podsumuje, chociaż w zasadzie nie ma czego . Jak przyjadę do domu to jakoś to ładniej porobie bo nie mam tu niestety należytych warunków do pracy . Także w galerii zdjęcia będą pewnie pod koniec kwietnia . Pod more również zdjęcia z karnawału, który tutaj gdzie obecnie przebywam, obchodzony jest bardzo hucznie .

PS . Jestem zawiedziona i zszokowana, że Leo w dalszym ciągu nie ma Oscara .

(more…)

1


05.02.2014

• 365 project – January & Neverland’s 6th birthday (:

SONY DSC Ostatnie dwa miesiące mojego “projektu” . W lutym daję ostatnią porcję zdjęć i chyba muszę wymyślić coś nowego .. Albo Wy mi najlepiej wymyślcie :) W dzisiejszym odcinku zdjęcia z Sylwestra w Maastricht oraz kilka(naście) zdjęć holenderskiej “zimy” :) Tak się też składa,  że wczoraj, tj. 4 lutego Neverlandowi stuknęło 6 latek :) Jestem z tego powodu mega szczęśliwa i dumna (: Co nowego u mnie ? Niewiele chyba . Pracuję, do Polski wracam końcem kwietnia na 3 tygodnie (z których może 7 dni spędzę w domu), zimy jak nie było tak nie ma (co mnie baaardzo cieszy!), mam fajne współlokatorki, pieczemy sobie różne rzeczy, ciasta, pizze, dobre obiadki gotujemy (: Wczoraj pizze robiłyśmy, ale nie miałyśmy wałka do ciasta więc trzeba było wykorzystać puszkę po piwie (: Jest dobrze, nie ma co narzekać . Hakuna matata i do przodu :) Trzymajcie się i do napisania (:

(more…)

2